Tel: 797-031-769

Nasi specjaliści

Z kim spotkasz się w Poradni Psychologicznej Smolec? Nasi specjaliści czekają żeby Ci pomóc! Poznaj ich lepiej!

nasi specjaliści - mgr Natalia Gryglewicz

mgr Natalia Gryglewicz – Dietetyk

Współpracuję z kobietami z zaburzeniami hormonalnymi i osobami, które chcą schudnąć, ale mają dosyć jadłospisów. Wspieram w zmianie nawyków żywieniowych, poprawie relacji z jedzeniem, leczeniu zaburzeń odżywiania, a także przy dbaniu o zdrowie psychiczne.

Pomagam osobom które:

  • zmagają się z bolesnymi miesiączkami, PMS, nieregularnymi cyklami i zaburzeniami płodności,
  • planują ciążę i potrzebują wsparcia żywieniowego,
  • zmagają się z trądzikiem, problemami skórnymi i wypadaniem włosów
  • mają zespół policystycznych jajników (PCOS)
  • niedoczynność lub nadczynność tarczycy, chorobę Hashimoto, insulinooporność
  • chcą trwale schudnąć i mają dosyć diet,
  • chciałyby jeść zdrowiej, ale nie zmieniać swoich wszystkich upodobań kulinarnych
  • chcą poprawić relację z jedzeniem
  • zmagają się z zaburzeniami odżywiania
  • potrzebują wsparcia żywieniowego przy depresji, mgle mózgowej, stanach lękowych, trudności ze snem i przewlekłym zmęczeniu, zaburzeniach obsesyjno-kompulsywnych
Natalia Gryglewicz – ZnanyLekarz.pl

mgr Ewelina Płoskonka

Psycholog, Psychoterapeuta w trakcie szkolenia, doradca zawodowy, dyplomowany specjalista w zakresie seksuologii. Pracuję z osobami, które borykają się z problemami w życiu prywatnym i zawodowym, chcą poprawić jakość relacji z bliskimi czy też doświadczają problemów w związku. Współpracuję również z osobami które czują, że tkwią w trudnej sytuacji, utraciły poczucie kontroli, sensu. Wspólna praca nastawiona jest na samorozwój i wgląd w sposoby działania, tak aby móc efektywnie radzić sobie z przeciwnościami losu i z powodzeniem zamykać rozdziały dotyczące trudnych wydarzeń czy wspomnień. Pracuję również z osobami, które chcą kształtować lub zmienić ścieżkę rozwoju zawodowego.

ZAPIS: 797-031-769

mgr Katarzyna Tabiś – Psycholog

Studia psychologiczne ukończyłam na Uniwersytecie Wrocławskim, na którym obecnie kontynuuję kształcenie w ramach Kolegium Doktorskiego Psychologii. W pracy doktorskiej skupiam się na badaniu zależności między stosowaną dietą a abstynencją i życiem w trzeźwości wśród osób uzależnionych od alkoholu. W tym obszarze rozpoczęłam również proces certyfikacji jako specjalista psychoterapii uzależnień.

Każdą konsultację traktuję jako spotkanie z drugim człowiekiem oparte na poczuciu bezpieczeństwa, dialogu i uważności. Szczególnie bliskie jest mi podejście systemowe, jednak w pracy staram się integrować narzędzia i techniki zaczerpnięte z różnych nurtów terapeutycznych.

Pracuję z pacjentami dorosłymi zmagającymi się z uzależnieniami, z osobami współuzależnionymi z pacjentami zaburzeniami adaptacyjnymi, zaburzeniami nastroju i zaburzeniami lękowymi oraz z zaburzeniami związanymi ze stresem. Zapraszam do umawiania wizyty w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii.

Katarzyna Tabiś – ZnanyLekarz.pl

mgr Marzena Tkaczyk – Psycholog

Jestem absolwentką psychologii (specjalność kliniczna ) Uniwersytetu SWPS. Obecnie jestem w trakcie kształcenia na kierunku podyplomowym z Praktycznej Diagnozy Psychologicznej.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam w domu samopomocy CURATUS gdzie głównie pracowałam z osobami chorymi na depresję i schizofrenię. Następnie w prywatnym przedszkolu “Słoneczko” kształtowałam swoje umiejętności w pracy z dziećmi. W ramach zainteresowania psychologią zdrowia, prowadziłam ponad roczne badania dla programu Active-Akcja, gdzie podczas cyklicznych spotkań zajmowałam się prowadzeniem psychoedukacji na temat zdrowego stylu życia w zakresie spełniania rekomendacji dotyczącej aktywności fizycznej i ograniczenia czasu siedzącego oraz w kolejnych krokach, tworzeniem planu do wprowadzenia zdrowych zmian.

Obecnie doświadczenie zdobywam w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu na oddziale dziennym oraz poradni psychologicznej, Mind Concept gdzie pracuję jako psycholog. Na bieżąco się dokształca na licznych szkoleniach oraz studiach podyplomowych.

Marzena Tkaczyk – ZnanyLekarz.pl

mgr Adrianna Hertman

Jestem psychologiem i psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie szkolenia. Wiedzę merytoryczną uzupełniam w 4-letnim, całościowym szkoleniu w Centrum CBT – EDU w Warszawie, które posiada rekomendacje Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB). Jestem absolwentką Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim, gdzie uzyskałam tytuł magistra. Ukończyłam również studium Terapii Systemowej w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii we Wrocławiu. 

Pracuję indywidualnie z osobami dorosłymi oraz młodzieżą doświadczającą szerokiego spektrum problemów: problemów w relacjach interpersonalnych, problemów w związkach miłosnych, problemów w relacjach rodzinnych, zaburzeń odżywiania, zaburzeń psychosomatycznych, kryzysów emocjonalnych, problemów z samooceną, problemów z kontrolowaniem i wyrażaniem emocji, problemów z komunikacją, z asertywnością, problemów z motywacją, prokrastynacją, problemów z wyznaczaniem celów, podejmowaniem decyzji, kryzysów w życiu zawodowym, wypaleniem zawodowym, kryzysów związanych ze stratą bliskiej osoby lub rozstaniem, trudnościami psychicznymi w okresie ciąży i po porodzie.

Pomagam również parom. Udzielam konsultacji psychologicznych, pomagam poprzez psychoedukację, oraz poradnictwo psychologiczne dla rodziców i rodzin.

Pracuję w języku polskim i angielskim.

Adrianna Hertman – ZnanyLekarz.pl

mgr Gabriela Wlezień

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Wrocławskim ze specjalnością z psychologii klinicznej. Obecnie kształcę się na studiach podyplomowych w dziedzinie psychodietetyki. 
Pracuję w poradni psychologicznej Mind Concept, gdzie skupiam się, by każdy z moich pacjentów traktował gabinet jako miejsce wyrozumiałe, pełne bezpieczeństwa i mojej uważności.

Gabriela Wlezień – ZnanyLekarz.pl